Leotaru bod u Travniku

Danas je Travniku na stadionu Pirote odigrano 11. kolo BH Telekom Premijer lige BiH, gdje su snage odmjerili NK Travnik i FK Leotar iz Trebinja. U veoma zanimljivom meču rezultat je bio 1:1 (1:1).

nk travnik - fk leotar

Nakon prilike Simbada, trebinjci dolaze u vodstvo u 33.minutu kada je iz slobodnog udarca pogodio Šaraba. Ipak, domaći su se brzo vratili u igru. Igrala se 41.minuta kada je kapiten Ribić pogodio mrežu Leotara.

U nastavku utakmice dominirali su fudbaleri iz Travnika, ali nikako nisu mogli da probiju odbranu Leotara.

Posted on oktobar 27, 2012, in Istočna Hercegovina and tagged . Bookmark the permalink. 2 komentara.